Redakce

Články autora

Články

Článek
„České republice hrozí ve volbách 2017 pád na politické dno,“ říká Petr Fiala. Co si myslí členové a spolupracovníci Pravého břehu? Nejsme už na dně? A jak z toho ven?

Články

Článek
Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) ve spolupráci s Hanns Seidel Stiftung Vás zve na veřejnou přednášku „Evropské Německo, anebo německá Evropa?“, která se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2017 od 17:00 do 19:00 hodin v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).

Články

Článek
Přijďte ve čtvrtek 11. května na promítání dokumentárního filmu Zuzany Piussi a Víta Janečka „Selský rozum“ a představení knihy Jakuba Patočky a Zuzany Vlasaté „Žlutý baron“ o podnikání a politických aspiracích Andreje Babiše.

Články

Článek
Premiér Sobotka dnes oznámil, že jeho vláda kvůli problémům ministra financí Andreje Babiše podá demisi. Shodou okolností právě dnes vychází kniha „Žlutý baron“, v níž redaktoři Deníku Referendum rozkrývají, jakým způsobem Babiš vybudoval svůj holding a co to znamená pro naši zemi. Knihu jsme četli a naléháme na české voliče, aby udělali totéž.

Analýzy

Analýza
ODS na své nedávné programové konferenci představila dokument „Silné Česko v Evropě 21. století“, na jehož připravě se podílel i Pravý břeh. S odkazem na „Manifest českého eurorealismu“ z roku 2001 definuje její pozici k EU.