Anketa: Proč podporuji Petra Fialu

„Máme-li bojovat na dvou frontách, nejen s levicí o způsob správy veřejných věcí, ale i s oligarchy a hulváty o samotný charakter demokratických institucí, spolupracujme s tím, kdo je k takovému zápasu nejpovolanější a kdo jej může vyhrát,“ stojí v úvodním prohlášení think tanku Pravý břeh.

Instituci založila skupina přátel a podporovatelů Petra Fialy krátce poté, co se stal předsedou Občanské demokratické strany. Jejím úkolem je poskytovat Petru Fialovi nezbytné odborné a analytické zázemí, ale také propagovat jeho politické aktivity a názory.

Proto jsme se před blížícími se parlamentními volbami rozhodli vypsat následující anketu. Úvodní příspěvky pocházejí od nejbližších spolupracovníků z Pravého břehu, následovat budou příspěvky od výrazných osobností z nejrůznějších profesních oblastí, které se k naší podpoře připojují.

Ankety

Anketa
Podporuji předsedu ODS Petra Fialu, protože jej znám jako člověka, který nabízí řešení problémů, které mne trápí, a umí naslouchat. Nás, drobných podnikatelů – živnostníků si váží a nemá nás za parazity, ale za jednu z důležitých součástí společnosti a ekonomiky.

Ankety

Anketa
Petra Fialu podporuji proto, že je to jeden z prvních politiků v historii, který se zajímá o české rodinné firmy jako o základ našeho národního bohatství. Jako podnikatel jsem sledoval, jak svým dobrým hospodařením nedávno vyvedl ODS z finanční krize. Vím, že má rád přírodu, má okolo sebe dobrou rodinu a je s ním i legrace.