Anketa: Proč podporuji Petra Fialu

„Máme-li bojovat na dvou frontách, nejen s levicí o způsob správy veřejných věcí, ale i s oligarchy a hulváty o samotný charakter demokratických institucí, spolupracujme s tím, kdo je k takovému zápasu nejpovolanější a kdo jej může vyhrát,“ stojí v úvodním prohlášení think tanku Pravý břeh.

Instituci založila skupina přátel a podporovatelů Petra Fialy krátce poté, co se stal předsedou Občanské demokratické strany. Jejím úkolem je poskytovat Petru Fialovi nezbytné odborné a analytické zázemí, ale také propagovat jeho politické aktivity a názory.

Proto jsme se před blížícími se parlamentními volbami rozhodli vypsat následující anketu. Úvodní příspěvky pocházejí od nejbližších spolupracovníků z Pravého břehu, následovat budou příspěvky od výrazných osobností z nejrůznějších profesních oblastí, které se k naší podpoře připojují.

Ankety

Anketa
V Petru Fialovi vidím velkou naději na obnovu české politiky. Politiky, v níž se povede skutečně politická debata o dalším směřování naší země. Politiky, která nebude tvrdit, že vše lze řešit technokraticky a že nejlépe je řídit stát jako firmu. Politiky, v níž bude rozpoznatelná pravice a levice.