Akce

Pravý břeh v rámci Festivalu demokracie (doprovodného programu konference Forum 2000) uspořádal velkou debatu o naší politice, ekonomice a médiích s názvem „Směřuje Česká republika na Západ, nebo na Východ?“
Jak začít podnikat? Připraví mě vysoká na praxi? Co mohu změnit a ovlivnit? Má smysl volit? A koho? Proč je politika důležitá?
Přijďte na setkání s Petrem Fialou, Miroslavem Balaštíkem a Jiřím Hanušem, kteří představí nové knihy rozhovorů s předsedou ODS: „Profesor na frontové linii“ a „Vraťme politice smysl“.
Židovské muzeum v Praze a Centrum pro studium demokracie a kultury vás srdečně zvou na moderovaný diskusní večer. Akce se uskuteční ve čtvrtek 22. června 2017 od 19.00 hodin v Maiselově synagoze, Maiselova 10, Praha 1.
Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) ve spolupráci s Hanns Seidel Stiftung Vás zve na veřejnou přednášku „Evropské Německo, anebo německá Evropa?“, která se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2017 od 17:00 do 19:00 hodin v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).